Tuula treeningplats

Asukoht

Tuula treeningplats on mõeldud koerte koolitusalade harrastajatele treenimiseks, eksamite ja võistluste ning muude koerte koolitus- või spordiürituste korraldamiseks. Treeningplatsi haldab Eesti Otsingukoerte Klubi.

Asukoht: Anu kinnistu, Tuula küla, Saue vald, Harjumaa

Platsi koordinaadid 59. 31018291774676, 24.444823683202138

Varustus: distantsjuhtimise lauad (3tk), redel, tünnisild, rippsild, liikumatu puusild, teatamiskast

Platsil on WC ja samuti aiamaja-varjualune, mida ürituste korral on võimalik kasutada.

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefon 521 0320

 

Broneeringute kalender

Kasutustingimused

Tuula treeningplatsi, teenuste ja ruumide kasutamisega kinnitab kasutaja, et on tutvunud käesolevate kasutustingimustega ning kohustub treeningplatsi territooriumi kasutamisel järgima alltoodud reegleid ning tasuma platsikasutustasu vastavalt kehtivale hinnakirjale või kokkuleppele.

Koerad, kes viibivad treeningplatsi territooriumil peavad olema terved ja vaktsineeritud vastavalt kehtivatele nõuetele. Kasutaja on kohustatud arvestama teiste treeningplatsi kasutajatega. 

Kasutaja kinnitab, et vastutab oma koera käitumise ja tegevuse tagajärgede eest, sh. koristab tema järelt. Koristamata jätmise eest on õigus nõuda leppetrahvi 20€.

Kasutaja on kohustatud kasutama kõiki rajatisi, treeningvahendeid ning territooriumi heaperemehelikult, treeningu lõppemisel tuleb taastatud algne olukord (sh koristada prügi jms). Territooriumil on prügi mahapanek rangelt keelatud. Kasuta prügi äraviskamiseks selleks ettenähtud kohta. 

Autoga tohib parkida ainult selleks ettenähtud alale sissesõidust parempoolses servas. Platsile autoga sõitmine ja seal parkimine on keelatud!

Treeningplatsi haldaja ei vastuta territooriumil juhtuda võivate mistahes kahjude eest (koerte omavahelised tülid, treeningul saadud vigastused jms).

Purunenud inventarist teatamiseks või muude murede puhul võta ühendust e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tuula treeningplatsi haldaja on MTÜ Eesti Otsingukoerte Klubi. 

Platsi kasutamise soovist ja broneeringute tegemisest tuleb eelnevalt teavitada, selleks tuleb kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada 521 0320.

Treeningplatsi kalendrit saab vaadata veebilehel: www.otsingukoerad.ee/tuulaplats

Platsikasutustasude hinnakiri hooajal 2023:

Hooaeg: mai - oktoober ca 6-7 kuud sõltuvalt ilmast, suurvee ajal või pikemate vihmaperioodide korral ei saa platsile autoga sõita

Platsi kasutamine on tasuline kõikidele ning 2023.aastal kehtib platsil järgmine kasutustasude hinnakiri:

  • Hooajamaks 40 EUR - kogu vabaaeg, mil plats ei ole broneeritud, kindel aeg E õhtu Keila trennigrupil + hooajaväline aeg kui ilmastik võimaldab
  • Hooajamaks grupitrennides treeneri juhendamisel 50% täishinnast - 20 EUR - ainult kindel broneeritud grupitrenni aeg
  • Ühe korra broneering, 1 tunni kaupa, privaatseks treeninguks  - 10 EUR
  • Kogu päeva broneerimine ürituseks või koolituseks - 100 EUR
  • Ürituste ja treeningute korraldamine platsil teistele treeneritele, klubidele ja ühingutele on kokkuleppel, tasumine arve alusel.
  • Tasumine MTÜ Eesti Otsingukoerte Klubi arveldusarvele Swedbank’is EE262200221050221333

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefon 521 0320