IRO TEST 2022 - tulemused lisatud!

Eesti Otsingukoerte Klubi korraldas Harjumaal 3.-4.septembril rahvusvahelise IRO testi, kus sai ennast proovile panna kolmel IPO-R alal.

Klassid:

  • RH-F B, A & V - jälg
  • RH-FL B, A & V - maa-alaotsing
  • RH-T V, A - varinguotsing

Kohtunikud:

Pavel Sabacky, Tšehhi
Digna Schoonenboom, Holland

Kohtunikukandaadid:
Kirsi Myöhänen, Soome
Kristyna Sedlakova, Tšehhi
Margot Luukas, Eesti

TULEMUSED TEST RESULTS (lingilt avaneb pdf)

IRO testi  tulemused/ list of results    03.-04.09.2022 Tuula, Harjumaa 
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Dog name Breed Doghandler Total Grade Result Place
RH-FL maa-ala otsing / area search RH-FL V                                    Kohtunik / Judge Digna Schoonenboom (A ja B)
Quick Deabei BC Kertlin Kallasmaa 88 91 179 H RH-FL V 1
Margman Qupido SLK Helen Kommussar 94 81 175 H RH-FL V 2
Allsaare Helavisa SLK Ene Sikk 83 91 174 H RH-FL V 3
Karolegotto Ocean To Ocean RVK Kristina Paaksi 90 81 171 H RH-FL V 4
RH-FL maa-ala otsing / area search RH-FL A                                  Kohtunikud / Judges Pavel Sabacky (A) & Digna Schoonenboom (B)
Redwhitesilk Irish Treasure IVS Angela Tiivel 173 86 259 H RH-FL A 1
Margman Artist SLK Erki Muru 159 72 231 R RH-FL A 2
Margman Heston Harrington SLK Marika Reinol 150 57 - MR - -
Raven Darkholme Du Rocher Des Ducs HLK Karin Jagant 190   190 VH RH-FL A N  
RH-FL maa-ala otsing / area search RH-FL B                                    Kohtunikud / Judges Pavel Sabacky (A) & Digna Schoonenboom (B)
Noseworks Ukko SLK Kirsi Myöhanen 175 92 267 H RH-FL B 1
Icepeak Prider's Ranger BC Mari Tobias 177 87 264 H RH-FL B 2
Margman Acapella SLK Piret Koor 174 90 264 H RH-FL B 3
Margman Viksik SLK Marii Pikkoja 180 83 263 H RH-FL B 4
Margman Luminosa SLK Monika Rusing 163 92 255 H RH-FL B 5
Margman Virsik SLK Liis Kraut 119 81 - MR - -
Estrellest Jeti Julita SLK Erik Mäesep 121 70 - MR - -
Margman Lumiere SLK Marelle Muru 94 74 - MR - -
RH-F jälg / tracking RH-F V                                                                    Kohtunik / Judge Pavel Sabacky (A & B)
Wunderstern Supernova SLK Anne Aasmaa-Erisalu 89 71 160 H RH-F V 1
Margman Viksik SLK Marii Pikkoja 64 71 - MR -  
Uni Oger Schloss SLK Viire Hints 15     - katkestas  
Briskness Unique BC Ritva Holmström 86   86 H RH-F V N  
RH-F jälg / tracking RH-F A                                                                    Kohtunikud / Judges Digna Schoonenboom (A) ja Pavel Sabacky (B)
Devil Oger Schloss SLK Satu Jore 190 84 274 VH RH-F A 1
Estrellest Chic Clear SLK Erik Mäesep 187 87 274 VH RH-F A 2
Noseworks Ukko LAB Kirsi Myöhanen 171 90 261 H RH-F A 3
Fluss-Strand Pandora SLK Susanna Tavela 176 80 256 H RH-F A 4
RH-F jälg / tracking RH-F B                                                                    Kohtunik / Judge Digna Schoonenboom (A & B)
Ruutipussi Akariina MAL Kirsi Karmala 177 82 259 H RH-F B 1
RH-T varinguotsing / rubble search- RH-T V & A                                 Kohtunik / Judge Pavel Sabacky (A & B)
Margman Avatar SLK Piret Koor 82 88 170 H RH-T V 1
Margman Luminosa SLK Monika Rusing 169 88 257 H RH-T A 1
Redwhitesilk Irish Treasure IVS Angela Tiivel 76     - katkestas  

 

RH-FL V autasustamine

RH-FL A autasustamine

RH-FL B autasustamine

RH-F V autasustamine

RH-F A autasustamine

RH-T V autasustamine

RH-T A autasustamine

Palju õnne kõigile edukate soorituste puhul! Congratulations to all for the successful test results!