RV IRO päästekoerte katsed IPO-R RH-F ja RH-FL 24.-25.08.2019 - tulemused

Aeg:                                    24.-25.08.2019

Võistlusklassid:                   IPO-R RH-F V, A ja B (jälg)    

                                           IPO-R RH-FL V, A ja B (maa-ala otsing)

Koht:                                  Viimsi, Harjumaa                        

Korraldav organisatsioon:   Eesti Otsingukoerte Klubi

Peakorraldaja:                    Triin Raag

TULEMUSED

RH-F V - kohtunik Pavel Sabacky
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Siipiveikon Passissa Palsalla LAB Carita Heikkilä 72 91 163 H RH-F V 1.
Musketeer’s Qaia SLK Merja Helin 70 91 161 H RH-F V 2.
Capricole Montana Snowbowl ALK Tuuli Söderström 77 81 158 R RH-F V 3.
RH-F A - kohtunikud Pavel Sabacky A ja Resi Gerritsen B
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Ruutipussi Ákariina MAL Kirsi Karmala 153 91 244 H RH-F A 1.
Musketeer’s Qaia SLK Merja Helin 142 84 226 R RH-F A 2.
Amy’s White Rose von den Hohenheimer Herdern HLK Margot Luukas 141 81 222 R RH-F A 3.
Siipiveikon Passissa Palsalla LAB Carita Heikkilä 83 73 - MR -  
RH-F B - kohtunikud Pavel Sabacky A ja Resi Gerritsen B
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Blaze Cobra MAL Liia Rikkinen 184 83 267 H RH-F B 1.

RH-F V autasustamine

RH-F A austasustamine

RH-F B autasustamine

RH-FL V - kohtunik Pavel Sabacky
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Volt Vinner MAL Olga Verbitskaya 89 92 181 VH RH-FL V 1.
Fire Shadow Kassandra NSR Nadezhda Grigoreva 92 84 176 H RH-FL V 2.
Margman Virsik SLK Liis Kraut 89 82 171 H RH-FL V 3.
Zavoolon MIX Olga Verbitskaya 96 70 166 H RH-FL V 4.
Noseworks Ove LAB Salla Pohjola 78 73 151 R RH-FL V 5.
Helkyn Mowgli LAB Anna-Mari Matikainen 87 65 - MR -  
Angelina MIX Mariia Chuprova 90 60 - MR -  
Active Asics Adelheid NSR Ingrid Eha 59 86 - MR -  
Vivacr con allegria Antonin BC Nadezhda Griannik 90 katkestatud - MR -  
Estrellest Fööniks Farah-Frist SLK Merike Võsu 10 katkestatud - MR -  
RH-FL A - kohtunikud Pavel Sabacky A ja Resi Gerritsen B
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Coccinella Cane d’Oro Italiano CC Livia Kask 188 94 282 VH RH-FL A 1.
Fire Shadow Kassandra NSR Nadezhda Grigoreva 191 72 263 H RH-FL A 2.
Velgia Red MAL Anastasiia Azarova 196 65 - MR -  
Capricole Montana Snowbowl ALK  Tuuli Söderström 107 71 - MR -  
Scotchwood Cleveland ALK Svetlana Dmitrieva 127

5/

katkestatud

- MR -  
RH-FL B - kohtunik Resi Gerritsen
Koera nimi Tõug Koerajuht A B Kokku Hinne Tulemus Koht
Margman Acapella SLK Piret Koor 183 79 262 H RH-FL B 1.
Margman Luminosa SLK Monika Rusing 169 84 253 H RH-FL B 2.
Jamosch Guard SLK Satu Jore 142 93 235 R RH-FL B 3.
Noseworks Ukko LAB Kirsi Myöhänen 139 82 - MR -  
Icepeak Prider’s Ranger BC Mari Tobias 123 90 - MR -  
Rajahiilen Vihuri BC Ritva Holmström 125 56 - MR -  
Saturain Quantum of Solace SSN Katrin Laaniste 104 79 - MR -  
Margman Leona SLK Marelle Linde 93 89 - MR -  
Helkyn Mesimarja LAB Anna-Mari Matikainen 8 73 - MR -  
Little Blue Moon Be Happy BC Elke Jackel 5

12/

katkestatud

- MR -  

RH-FL V autasustamine

RH-FL A autasustamine

 RH-FL B autasustamine